Żywienie dużych zwierząt gospodarskich
Sprawdź więcej
Żywienie zwierząt egzotycznych
Sprawdź więcej
Żywienie psów i kotów
Sprawdź więcej
Kurs pierwsza pomoc u małych zwierząt
Sprawdź więcej
Kurs inseminacji
Sprawdź więcej
Kurs behawioryzm zwierząt
Sprawdź więcej
Kurs groomerski
Sprawdź więcej
Kurs asystent lekarza weterynarii
Sprawdź więcej

Kursy weterynaryjne – Kraków

W ofercie Centrum Kształcenia Faber znalazły się kursy, które dedykowane są wszystkim miłośnikom zwierząt. Kursy weterynaryjne w Krakowie zostały opracowane w taki sposób, by każda osoba, dla której zwierzęta odgrywają ważną w życiu rolę, znalazła idealne szkolenie dla siebie. Mamy świadomość tego, że wiele osób w opiekowaniu się zwierzętami, ich pielęgnacji czy hodowli znalazło swój pomysł na życie – jest to nie tylko pasja, ale też sposób na zarobek. Z myślą o wszystkich tych osobach przygotowaliśmy kursy z zakresu żywienia zwierząt dużych, egzotycznych, psów i kotów. Kurs weterynaryjny w naszym Centrum Kształcenia to również szkolenia z inseminacji czy kurs groomerski.

Kursy weterynaryjne w Krakowie dla właścicieli czworonogów

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób, które chcą prowadzić biznes związany ze zwierzętami. Wiemy, jak ważne dla właścicieli psów i kotów jest ich odpowiednie zrozumienie, wytresowanie, ale też przygotowywanie zdrowej i zbilansowanej diety, a wszystko po to, by każdy pupil mógł się cieszyć długim i szczęśliwym życiem. Dla odpowiedzialnych i świadomych właścicieli psów i kotów przygotowaliśmy kursy weterynaryjne z żywienia czworonogów, szkolenia z pierwszej pomocy małych zwierząt i behawioryzmu zwierząt. Udział w tego typu szkoleniach pozwala świadomie zajmować się swoim psem i kotem, poprawnie odczytywać potrzeby czworonoga oraz wychować go w taki sposób, by wspólne życie człowieka ze zwierzęciem było zgodne.

Fachowe kursy weterynaryjne z opieki nad zwierzętami

Dla osób, które w przyszłości chciałyby zostać weterynarzami i które planują rozpocząć pracę w gabinecie weterynaryjnym, przygotowaliśmy kurs weterynaryjny na Asystenta Lekarza Weterynarii. Szkolenie obejmuje zagadnienia z anatomii i fizjologii zwierząt, wyjaśnienie najważniejszych zasad profilaktyki i leczenia chorób zwierząt, nagłych przypadków chorobowych, ale porusza też tematykę udzielania pierwszej pomocy.