Tester Oprogramowania ISTQB FL
Sprawdź więcej
Kurs programowania C#
Sprawdź więcej
Kurs programowania C++
Sprawdź więcej
Projektowanie stron WWW
Sprawdź więcej
Grafika komputerowa
Sprawdź więcej
CorelDRAW
Sprawdź więcej
AutoCAD od podstaw
Sprawdź więcej
Adobe Photoshop – poziom podstawowy i rozszerzony
Sprawdź więcej
Komputer i internet dla seniora
Sprawdź więcej
Microsoft Excel
Sprawdź więcej
Microsoft Word
Sprawdź więcej
Pakiet MS Office
Sprawdź więcej

Kursy komputerowe – Kraków

W dzisiejszych czasach umiejętności związane z obsługą komputera to warunek konieczny w niemal każdej branży. Rynek pracy poszukuje specjalistów, którzy nie tylko sprawnie poruszają się po podstawowych programach komputerowych niezbędnych do prowadzenia biura czy rachunkowości. Coraz częściej pracodawcy szukają osób ze specjalistyczną wiedzą z zakresu programowania, projektowania przestrzennego czy fachowej obróbki zdjęć.

Czego możesz się nauczyć na kursach?

Duży popyt na fachowców z branży komputerowej przekłada się na rosnące zapotrzebowanie na kursy z obsługi komputera i programów komputerowych. Kraków, jako siedziba naszego Centrum Kształcenia, oferuje specjalistyczne kursy z obsługiwania komputera i nie tylko. W ofercie Faber znajdziesz szeroki wybór kursów programowania, nauczysz się projektowania stron internetowych, sprawdzisz tajniki działania lokalnych sieci komputerowych, poznasz tajniki grafiki komputerowej oraz przyswoisz od podstaw zagadnienia związane z narzędziem Adobe Photoshop czy MS Word.

Do kogo skierowana jest oferta kursów komputerowych w Krakowie?

Na kurs komputerowy w Krakowie zapraszamy osoby, które chcą zostać specjalistami w danej dziedzinie, ale także każdego, kto chce się nauczyć obsługi komputera od podstaw. Realizujemy szkolenia z korzystania z komputera i poruszania się po Internecie skierowane do seniorów. Z naszą pomocą możesz się również dowiedzieć, jak obsługiwać pakiet MS Office lub poszczególne jego elementy, takie jak MS Excel. Kursy komputerowe (Kraków) to gwarancja zdobycia praktycznych umiejętności!

Umiejętność posługiwania się komputerem oraz obsługa najpopularniejszych programów komputerowych zwiększy Twoją konkurencyjność na rynku pracy. Dzięki nowym i tak potrzebnym w dzisiejszych czasach kompetencjom będziesz mógł z łatwością wybrać ofertę, która będzie Cię satysfakcjonować. Dzięki naszym kursom będziesz mógł wykonywać taki zawód jak programista czy grafik komputerowy, ale to nie wszystko. Poznasz obsługę lokalnych sieci komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych. Obsługa urządzeń komputerowych jest istotna także z punktu widzenia pracownika biurowego. Dzięki zdobytym na kursie umiejętnościom będziesz mógł podjąć zatrudnienie wszędzie tam, gdzie wymagana jest podstawowa obsługa komputera: w biurze, sekretariacie i nie tylko.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kursów komputerowych w Krakowie!