Taping medyczny
Sprawdź więcej
Masaż segmentaryczny i drenaż limfatyczny
Sprawdź więcej
Masaż twarzy
Sprawdź więcej
Masaż klasyczny
Sprawdź więcej
Masaż relaksacyjny
Sprawdź więcej
Masaż tkanek miękkich
Sprawdź więcej
Masaż gorącymi kamieniami
Sprawdź więcej
Fizjoterapia
Sprawdź więcej
Masaż i odnowa biologiczna
Sprawdź więcej
Masaż bańką chińską
Sprawdź więcej
Masaż shantala
Sprawdź więcej
Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe
Sprawdź więcej
Masaż kobido
Sprawdź więcej
Anatomia palpacyjna
Sprawdź więcej
Masaż Lomi Lomi
Sprawdź więcej
Masaż dłoni
Sprawdź więcej
Masaż tkanek głębokich
Sprawdź więcej
Terapia punktów spustowych
Sprawdź więcej

Kursy masażu – Kraków

Zapraszamy Państwa do udziału w kursach masażu, które realizowane są w naszym Centrum Kształcenia Faber. Wszystkie kursy masażu w Krakowie mogą się odbywać w systemie dziennym, zaocznym lub wieczorowym, dzięki czemu można pogodzić uczestnictwo w zajęciach z innymi obowiązkami, w tym z życiem zawodowym. Szkolenia opierają się na programach autorskich, dzięki czemu specjaliści z zakresu masażu są w stanie przekazać wszystkie ważne informacje, które będą potrzebne początkującemu masażyście. Nasza placówka zapewnia każdemu kursantowi wszystkie materiały niezbędne na szkoleniu. Po odbyciu danego szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający nabycie danych umiejętności oraz zaświadczenie MEN. Kursy masażu – Kraków – zapraszamy do zapisów!

Kurs masażu a kariera zawodowa

Po ukończonym kursie uczestnik ma wiele możliwości podjęcia pracy, wykorzystując nabyte umiejętności. Specjaliści mają szansę pracować w salonach urody, gabinetach kosmetycznych, ośrodkach odnowy biologicznej. Fachowcy z zakresu masażu bardzo często poszukiwani są przez pensjonaty i hotele, które mają wydzieloną strefę SPA. W zależności od kwalifikacji można także podjąć pracę w gabinetach rehabilitacyjnych oraz sanatoriach.

Na jaki kurs masażu można zapisać się w Krakowie?

Nasze kursy pozwolą Państwu poznać techniki obcowania z ludzkim ciałem, w taki sposób, by przynieść ulgę napiętym mięśniom oraz pomóc odprężyć się pacjentowi lub klientowi. Z uwagi na fakt, że wyróżnia się wiele technik masowania ciała, oferujemy najpopularniejsze kursy, na które mogą się zapisać mieszkańcy Krakowa i okolic.

W naszej szkole znajdą Państwo kursy, które mogą spełniać funkcje typowo odprężające. W tej kategorii szkoła masażu oferuje kurs masażu klasycznego, masaż relaksacyjny, ale także masaż gorącymi kamieniami.

Równie ciekawą propozycją jest kurs masażu i odnowy biologicznej. Podczas szkolenia (wersja jedno- i dwudniowa) kursanci zaznajamiani się z klasyfikacją masażu, przeciwwskazaniami do jego wykonania oraz poznają główne techniki masowania ciała. W części praktycznej kursu uczestnicy uczą się, jak wykonywać skuteczny masaż rąk oraz twarzy.

Coraz popularniejszy staje się masaż twarzy, dlatego nie mogło go zabraknąć w ofercie naszego Centrum Kształcenia Faber. Zapisz się na kurs masażu (Kraków) już dziś! Sprawdź też kierunek technik masażysta w szkole policealnej.

Szkoła masażu (Kraków) – także dla profesjonalistów

Nasza szkoła masażu w Krakowie oferuje też kursy, które są skierowane do osób, które mają doświadczenie w branży, czyli techników masażystów, fizjoterapeutów oraz kosmetyczek. Dzięki kursom można poszerzyć swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje. Oferujemy tutaj kursy tapingu medycznego, masażu segmentarycznego i drenażu limfatycznego oraz kurs fizjoterapii.

Dla naszych słuchaczy szkoły policealnej czeka specjalna oferta cenowa kursów i szkoleń z tej dziedziny. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą!