Kurs krawiecki – Kraków – dlaczego warto?

Wszystkich pasjonatów szycia, miłośników mody oraz tworzenia i wcielania w życie odzieżowych projektów zachęcamy do wypróbowania swoich sił na kursie szycia. Osoby zainteresowane mogą się zapisać na kurs krawiecki w filiach naszego Centrum Kształcenia Faber w miejscowości Kraków. Kurs szycia obejmuje w sumie 40 godzin. W trakcie kursu nauczysz się nie tylko podstaw krawiectwa, ale także zgłębisz tajniki szycia ręcznego oraz obróbki materiałów na maszynie do szycia. Nasi szkoleniowcy nauczą Cię, jak tworzyć wykroje i formy na podstawie szablonów krawieckich. Po ukończeniu kursu będziesz wiedzieć, jak dokonać podstawowych przeróbek krawieckich oraz jak zaprojektować i uszyć nieskomplikowaną odzież. Potwierdzeniem nabytych umiejętności jest certyfikat ukończenia kursu krawieckiego oraz zaświadczenie wydane na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Dziś wiele osób szuka czegoś wyjątkowego, jeśli chodzi o ubiór, a nie zawsze znajduje to w regularnej sprzedaży. Ostatnio samodzielne szycie ubrań stało się bardzo modne. W ten wcale nietrudny sposób możesz stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne kreacje, a najważniejszym argumentem przemawiającym za tym, aby nauczyć się samemu szyć, jest możliwość stworzenia ubrań dokładnie takich, o jakich marzymy. Taką możliwość daje kurs krawiecki w Krakowie realizowany przez Centrum Kształcenia Faber. Uczymy szycia i projektowania odzieży w sposób profesjonalny, prosty i interesujący. W naszej ofercie dostępny jest również kwalifikacyjny kurs zawodowy na krawca.

Kurs krawiecki w Krakowie –  możliwości zawodowe

Kursy szycia są w Polsce coraz bardziej popularne ze względu na ciągle poszerzającą się rodzimą branżę modową. Wiele osób posiadających wysokie zdolności manualne pragnie tworzyć własne ubrania, co pozwoli im stworzyć własną markę odzieżową. Otworzenie własnego butiku z ubraniami to marzenie nie tylko wielu kobiet, ale też mężczyzn, którzy coraz częściej chcą zaistnieć w świecie mody, dlatego na nasze kursy kroju i szycia zapraszamy wszystkie zainteresowane tym osoby. Kurs kroju i szycia realizowany jest w małych grupach, dzięki czemu możemy poświęcić odpowiednią ilość uwagi każdemu kursantowi.

Kurs kroju i szycia – Kraków – najważniejsze informacje

Jeśli zależy Ci na:
• idealnie dopasowanym stroju,
• wyjątkowych ubraniach,
• satysfakcji i zarazem oszczędności…

…zapraszamy do zapisu na kurs krawiecki!

Czas trwania: 40 godzin
System nauki: zaocznie lub wieczorowo
Cena: 1050 zł (przy grupie min. 5 osób)

W cenie zapewniamy:
• niezbędne narzędzia i przybory,
• materiały wykorzystywane podczas kursu.

Dokumenty wymagane do zapisu na kursy szycia:
• dowód osobisty lub inny dokument tożsamości (do wglądu).

Program kursu
• Omówienie zasad BHP związanych z krawiectwem
• Teoretyczne zagadnienia związane z szyciem i krojem
• Materiałoznawstwo
• Zdejmowanie miary
• Wykroje i formy na podstawie szablonów żurnalowych
• Nauka szycia ręcznego
• Podstawowa obsługa maszyny do szycia (omówienie ściegów i stopek)
• Przeróbki krawieckie

Dokumenty po ukończeniu kursu:
• certyfikat ukończenia kursu/szkolenia.

Kontakt:
tel. 797 746 786
e-mail: szkolenia@faber.edu.pl

SPOSÓB ZAPISU
Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

ZAPISZ SIĘ

W ten sposób rezerwujesz sobie miejsce na liście uczestników. 

Dokumenty wymagane do zapisu:
• Dowód osobisty lub inny dokument tożsamości (do wglądu)

PŁATNOŚĆ
Po potwierdzeniu przez szkołę rozpoczęcia kursu otrzymujesz informację o konieczności wpłacenia zaliczki. Zaliczkę w wysokości 200 złotych należy wpłacić na konto firmy do 7 dni od momentu wysłania formularza zgłoszeniowego będącego zamówieniem usługi bądź osobiście w siedzibie: FABER Centrum Szkoleniowe, ul. Karmelicka 43A/2 w Krakowie.

Pozostałą część płatności, należy wpłacić najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem kursu przelewem lub w sekretariacie placówki.
Jeżeli z powodu braku odpowiedniej liczby chętnych lub z innych przyczyn ze strony organizatora, kurs zostanie odwołany, cała zaliczka zostanie zwrócona wpłacającemu. Jeżeli rachunek ma być wystawiony na firmę, dane do rachunku muszą być przesłane w formularzu zgłoszeniowym.

DANE KONTA:
FABER Centrum Szkoleniowe
nr konta: 10 1750 0012 0000 0000 3992 7257
tytułem: imię i nazwisko, nazwa kursu.