Harmonogram egzaminów

Harmonogram egzaminów zawodowych w sesji egzaminacyjnej czerwiec- lipiec 2022

 

01.06.2022 godz. 9:00 – Terapeuta zajęciowy – kwalifikacja MED.13 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

01.06.2022 godz. 9:00 – Technik weterynarii – kwalifikacja ROL.11 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

01.06.2022 godz. 9:00 – Technik elektryk – kwalifikacja ELE.05 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

02.06.2022 godz. 18:00 – Technik weterynarii – kwalifikacja ROL.12 – część pisemna – ul. Karmelicka 43a/2

02.06.2022 godz. 19:30 – Technik informatyk/Technik programista – kwalifikacja INF.03 – część pisemna –  ul. Karmelicka 43a/2

03.06.2022 godz. 8:00 – Technik weterynarii – kwalifikacja ROL.12 – część pisemna – ul. Karmelicka 43a/2

04.06.2022 godz. 8:00, 10:00* – Technik optyk – kwalifikacja MEP.03 – część pisemna – ul. Karmelicka 43a/2

04.06.2022 godz. 12:00 – Florysta – kwalifikacja OGR.01 – część pisemna – ul. Karmelicka 43a/2

04.06.2022 godz. 14:00, 16:00, 17:30* – Technik optyk – kwalifikacja MEP.02 – część pisemna – ul. Karmelicka 43a/2

04.06.2022 godz. 19:00 – Technik masażysta – kwalifikacja MED.10 – część pisemna – ul. Karmelicka 43a/2

05.06.2022 godz. 8:00 – Higienistka stomatologiczna – kwalifikacja MED.02 – część pisemna – ul. Karmelicka 43a/2

05.06.2022 godz. 10:00, 12:00* – Terapeuta zajęciowy – kwalifikacja MED.13 – część pisemna – ul. Karmelicka 43a/2

05.06.2022 godz. 14:00, 15:30* – Technik elektryk – kwalifikacja ELE.05 – część pisemna – ul. Karmelicka 43a/2

05.06.2022 godz. 17:30, 19:00* – Technik weterynarii – kwalifikacja ROL.11 – część pisemna – ul. Karmelicka 43a/2

08.06.2022 godz. 8:00 – Technik informatyk/Technik programista – kwalifikacja INF.03 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

09.06.2022 godz. 8:00, 12:00, 16:00* – Technik masażysta – kwalifikacja MED.10 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

11.06.2022 godz. 8:00, 12:30, 17:00* – Technik optyk – kwalifikacja MEP.03 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

12.06.2022 godz. 8:00, 12:30, 17:00* – Technik optyk – kwalifikacja MEP.03 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

13.06.2022 godz. 8:00, 12:00* – Technik optyk – kwalifikacja MEP.02 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

14.06.2022 godz. 8:00, 12:00, 16:00* – Technik optyk – kwalifikacja MEP.02 – część praktyczna -ul. Karmelicka 43a/2

15.06.2022 godz. 8:00, 12:00, 16:00* – Technik optyk – kwalifikacja MEP.02 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

17.06.2022 godz. 8:00, 11:00, 14:00, 17:00* – Florysta – kwalifikacja OGR.01 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

18.06.2022 godz. 8:00, 12:30, 17:00* – Technik weterynarii – kwalifikacja ROL.12 – część praktyczna – ul. Młyńska-Boczna 7

19.06.2022 godz. 8:00, 12:30, 17:00* – Higienistka stomatologiczna – kwalifikacja MED.02 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

20.06.2022 godz. 9:00 – Technik elektryk – kwalifikacja EE.26 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

25.06.2022 godz. 9:00 – Technik optyk – kwalifikacja MG.30 – część praktyczna – ul. Karmelicka 43a/2

 

*podział na grupy