Lubisz kontakt z dziećmi? Czas z nimi spędzony sprawia Ci przyjemność lub interesuje Cię opieka nad dzieckiem? Zapisz się na kurs opieki nad dziećmi przez nas organizowany i zdobądź uprawnienia do pracy w  żłobku, klubie dziecięcym, a także jako opiekunka dla dzieci do lat 3.

Kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym w Krakowie

Kurs na opiekuna dziecięcego jest dedykowany wszystkim osobom, które uwielbiają pracować z dziećmi. Jeżeli czerpiesz radość z rozwijania w najmłodszych nowych pasji, chcesz pokazywać im świat i edukować dzieci na różnych płaszczyznach życia, na pewno będziesz się doskonale realizować w roli opiekunki dziecięcej. Kurs opiekunka dziecięca w Krakowie został opracowany w taki sposób, byś nie musiała rezygnować z dotychczasowych obowiązków zawodowych. Możesz się zapisać na szkolenie w trybie dziennym, wieczorowym, ale też zaocznym.

Opiekunka dziecięca Kraków – nowe możliwości zatrudnienia

Odbycie kursu na opiekunkę dziecięcą stwarza nowe możliwości zatrudnienia w miejscach, które są przyjazne dzieciom. Dzięki zdobytym nowym umiejętnościom oraz wiedzy z zakresu wychowania dziecka będziesz mogła podjąć pracę w placówkach, które zajmują się sprawowaniem opieki nad małymi dziećmi. Nasi absolwenci znajdują zatrudnienie w takich miejscach jak żłobki, domy dziecka, w najmłodszych grupach przedszkolnych czy w prywatnych agencjach opieki nad dziećmi. Ciekawą propozycją zatrudnienia są także ośrodki rehabilitacyjne oraz uzdrowiskowe, które z chęcią przyjmują osoby z uprawnieniami do specjalistycznego opiekowania się małoletnimi.

Jak został opracowany program szkolenia na opiekuna dziecięcego?

Podczas 280 godzin zajęć dowiesz się, jak przebiega rozwój dziecka w okresie dzieciństwa oraz jak możesz ten proces stymulować i jak powinna wyglądać opieka nad dzieckiem. Jako opiekun dziecięcy poznasz psychopedagogiczne podstawy dojrzewania dziecka, a zdobytą wiedzę i umiejętności zweryfikujesz podczas praktyk zawodowych.

Czas trwania: 280 godzin
System nauki: dzienny, wieczorowy, zaoczny

W cenie zapewniamy:
• wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe,
• przerwę kawową.

Dokumenty wymagane do zapisu na kurs opiekunki dziecięcej:
• sowód osobisty lub inny dokument tożsamości (do wglądu).

Opiekunk w żłobku lub klubie dziecięcym – program kursu:
• Rozwój dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa,
• Psychopedagogiczne podstawy rozwoju jednostki,
• Stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka,
• Kompetencje opiekuna dziecka,
• Praktyka zawodowa.

PROGRAM ZOSTAŁ ZATWIERDZONY PRZEZ MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ DECYZJĄ NR 22/2019.

Dokumenty po ukończeniu kursu:
• certyfikat ukończenia kursu/szkolenia,
• zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku MEN.

Kontakt:
e-mail: szkolenia@faber.edu.pl

SPOSÓB ZAPISU
Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

ZAPISZ SIĘ

W ten sposób rezerwujesz sobie miejsce na liście uczestników w kursie na opiekunki do dzieci.

PŁATNOŚĆ

Zaliczkę w wysokości 200 złotych należy wpłacić na konto firmy do 7 dni od momentu wysłania formularza zgłoszeniowego będącego zamówieniem usługi, bądź osobiście w siedzibie:
FABER Centrum Szkoleniowe, ul. Karmelicka 43A/2 w Krakowie.

Z potwierdzeniem przelewu zaliczki zapraszamy do sekretariatu szkoły celem wypełnienia wymaganych dokumentów przed rozpoczęciem kursu. Pozostałą część płatności należy wpłacić najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem kursu przelewem lub w sekretariacie placówki.

Jeżeli z powodu braku odpowiedniej liczby chętnych lub z innych przyczyn ze strony organizatora, kurs zostanie odwołany, cała zaliczka zostanie zwrócona wpłacającemu. Jeżeli rachunek ma być wystawiony na firmę, dane do rachunku muszą być przesłane w formularzu zgłoszeniowym.

DANE KONTA:
FABER Centrum Szkoleniowe
tytułem: imię i nazwisko, nazwa kursu.

Kontakt:
e-mail: szkolenia@faber.edu.pl