Opiekunka dziecięca – Kraków

Lubisz kontakt z dziećmi? Czas z nimi spędzony sprawia Ci przyjemność? Zapisz się na kurs opieki nad dziećmi przez nas organizowany i zdobądź uprawnienia do pracy w  żłobku, klubie dziecięcym, a także jako opiekunka dla dzieci do lat 3.

Kurs na opiekunkę dziecięcą w Krakowie – do kogo jest skierowany?

Kurs na opiekunkę dziecięcą jest dedykowany wszystkim osobom, które uwielbiają pracować z dziećmi. Jeżeli czerpiesz radość z rozwijania w najmłodszych nowych pasji, chcesz pokazywać im świat i edukować dzieci na różnych płaszczyznach życia, na pewno będziesz się doskonale realizować w roli opiekunki dziecięcej. Kurs opiekunka dziecięca w Krakowie został opracowany w taki sposób, byś nie musiała rezygnować z dotychczasowych obowiązków zawodowych. Możesz się zapisać na szkolenie w trybie dziennym, wieczorowym, ale też zaocznym.

Nowe możliwości zatrudnienia

Odbycie kursu na opiekunkę dziecięcą stwarza nowe możliwości zatrudnienia. Dzięki zdobytym nowym umiejętnościom oraz wiedzy z zakresu wychowania dziecka będziesz mogła podjąć pracę w placówkach, które zajmują się sprawowaniem opieki nad małymi dziećmi. Nasi absolwenci znajdują zatrudnienie w takich miejscach jak żłobki, domy dziecka, w najmłodszych grupach przedszkolnych czy w prywatnych agencjach opieki nad dziećmi. Ciekawą propozycją zatrudnienia są także ośrodki rehabilitacyjne oraz uzdrowiskowe, które z chęcią przyjmują osoby z uprawnieniami do specjalistycznego opiekowania się małoletnimi.

Jak został opracowany program szkolenia na opiekunkę dziecięcą?

Podczas 280 godzin zajęć dowiesz się, jak przebiega rozwój dziecka w okresie dzieciństwa oraz jak możesz ten proces stymulować i jak powinna wyglądać opieka nad dzieckiem. Jako opiekunka dziecięca poznasz psychopedagogiczne podstawy dojrzewania dziecka, a zdobytą wiedzę i umiejętności zweryfikujesz podczas praktyk zawodowych.

Czas trwania: 280 godzin
System nauki: dzienny, wieczorowy, zaoczny
Cena: 1500 zł

W cenie zapewniamy:
• Wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe
• Przerwę kawową

Dokumenty wymagane do zapisu na kurs opiekunki dziecięcej:
• Dowód osobisty lub inny dokument tożsamości (do wglądu)

Opiekunka dziecięca – program kursu:
• Rozwój dziecka w okresie wczesnego dzieciństwa
• Psychopedagogiczne podstawy rozwoju jednostki
• Stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka
• Kompetencje opiekuna dziecka
• Praktyka zawodowa

PROGRAM ZOSTAŁ ZATWIERDZONY PRZEZ MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ DECYZJĄ NR 22/2019.

Dokumenty po ukończeniu kursu:
• Certyfikat ukończenia kursu/szkolenia

 

ZAPISZ SIĘ